Mynet Sohbet

Ana Sayfa Mynet Sohbet Odaları

Mynet Sohbet

Mynet sohbet, internete bağlanabildiğiniz bilgisayar,telefon ya da tabletlerinizle üyeliksiz olarak giriş yapabildiğiniz en eski sohbet odaları arasında yer alıyor. Kendi içerisinde farklı kategorilere de ayrılan odada günlük yaşamda ettiğinizden çok daha rahat sohbet edebilme imkanını elde edebiliyorsunuz. Site kullanıcılarına üyeliksiz hizmet sunsa da onların nicklerii kaydetmelerine de olanak veren bir yapıya sahiptir. Böylece kaydetmiş olduğunuz nick,şifresi ile birlikte size ait olur. Siz siteye girdiğiniz müddetçe nickinizin şifresini kullanmaya devam edersiniz. Ancak bir kaç gün giriş yapamadığınız zamanlarda da nickiniz yine 1 ay boyunca sadece size aittir. Kimse tarafından kullanılamaz. Ancak belirtmiş olduğumuz sürenin sonunda nick düşmesi söz konusudur. Herhangi biri sizin nickinizi alarak ve hatta kaydederek sisteme giriş yapabilir. Gündelik hayatta yaşadığınız toplum baskısını Mynet sohbet odaları içerisinde yaşamaz; yetişmiş olduğunuz mahalle kültürünün şartlarına uyum sağlamak durumunda kalmazsınız. Sadece bu nedenden dolayı pek çok insan hayatının aşkını bulmuş dahi olsa ona duygularını açamamıştır. Ya da bunun tam tersi bir şey de söz konusu olabilir. Bir insanla tanışır, mutlu bir birlikteliğe başlar ancak anlatmanız gereken şeyleri ona anlatamazsınız. Sonrasında gerçekler gün yüzüne çıktığında ise onu kaybetme durumunuz söz konusu olabilir. Ancak Mynet sohbet odaları için bu gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü sohbetinden hoşlanmaya başladığınız karşı cinse, ortamın rahatlığı dolayısı ile kolayca açılabilirsiniz. Aynı durum onun için de geçerlidir. Bu nedenle bulduğunuz partner adayınız hakkında tüm bilgilere sahip olarak onunla bir birlikteliğe başlar ya da bunun aksine karar verebilirsiniz. Hal böyle olunca da ilişki sağlam temeller üzerine oturtularak başlamış olur.

Eski Mynet Sohbet

Eski Mynet sohbet, günümüzün en çok tercih edilen Mynet sohbet odaları ve sitelerinin temelini oluşturmaktadır. Hatta öyle ki pek çok kişi arama motorlarında eski Mynet sohbet aramaları yapar. Peki ama neden? Bunun sebepleri arasında ilk sıraya, internetin yaygın kullanılmaya başlandığı zamanlarda Mynet sohbet odalarının var olmasını yazabiliriz. O dönemler internet kullanımı bu kadar yaygın olmadığı gibi, öğrenciler okuldan kaçar ve internet cafelere giderek chat yaparlardı. Çünkü her evde bilgisayar olmadığı gibi, o dönemler daha tuşlu ve antenli telefonlar kullanılmakta idi. Dolayısı ile internete bağlanan akıllı telefonların esamesi dahi okunmazdı. Böyle bir dönemde eski Mynet sohbet odaları çok sayıda kullanıcıya ev sahipliği yapardı. Çünkü günümüzdeki kadar fazla sohbet sitesi de yoktu. Bu durum da beraberinde insanların farklı sitelere dağılmamalarını getiriyordu. Bağlantılar da günümüzdeki kadar sağlam değildi. Dolayısı ile bağlantı sürekli kesilir, internet cafenin ana bilgisayarında bir arama sesi duyulurdu. Ve sohbete yeniden bağlanılıp, kalındığı yerden devam edilirdi. Bu durum, günümüzde kolayca erişilebilen sohbet ortamını çok daha değerli kılardı. Eski Mynet sohbet odalarında edinilen arkadaşlıklar,günümüzde hala kalıcılıklarını sürdürmektedir. Hatta bu kişilerin genel sohbet ekranında eski günlerden bahsettiklerine zaman zaman şahit olabilirsiniz. Yapılan aramaların eski Mynet sohbet şeklinde olmasının temelinde de bu yatmaktadır. İnsanlar kaybettikleri arkadaşlarını bulmayı arzularlar.

Mynet Sohbet Odaları

Mynet sohbet odaları, sosyal medyanın aktif olarak yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanması ile birlikte daha az kullanıcıya hitap eder şeklinde yanlış bir inanış bir döneme damgasını vurdu. Ancak durum hiç de sanıldığı gibi olmadı. Çünkü sosyal medya insanlara küçük geldi. Şöyle ki: insanlar ad ve soyadlarının bu platformlarda bulunması hatta resimlerinin var olması dolayısı ile Mynet sohbet sitlerinde buldukları rahatı bu platformlarda bulamadılar. Herkes, her an bir tanıdıkla karşılaşacak korkusu yaşadı. Sosyal ortamdan uzaklaşanlar, arkadaş bulma yönündeki umutlarını Mynet sohbet odaları içerisine sakladı. Ve bunu başardılar. Çünkü burada kimsenin adı ya da soyadı yoktu. Resim kullanımı da söz konusu değildi. Yani herhangi bir tanıdıkla karşılaşma korkusu yoktu. Daha önce sözünü ettiğimiz mahalle baskısı, yetişilen mahalle kültürü gibi kalıplardan da sıyrılmanın etkisi ile insanlar kendileri olabilmenin rahatlığını yaşadı. Herkes kendine uygun arkadaş bulabiliyordu çünkü. Neden mi? Çünkü üyelik ücreti yok. İnsan ayrımı yok. Odalara girebilmek için gereken tek koşul internete bağlanabilen bir bilgisayar, telefon ya da tablete sahip olmak. Ve tabi aktif bir internet bağlantısı. Mynet sohbet odaları içerisinde,etkilenmek istenen insana küçük jestler yapabilmek de mümkün. Bunun en güzel yolu ise sitenin radyosundan yararlanmak. Bildiğiniz gibi radyo, çok uzun zamandan bu yana insanların en önemli zaman geçirme aracı. Çünkü müzik dinlemeyi sevmeyen yoktur. Sohbet ederken müzik dinlemek ise en rahatlatıcı davranışlardan biri. Bu nedenle radyosu bulunmayan sohbet sitesi yoktur. Mynet sohbet odaları gibi... Bu da siteye gelen herkesin radyoyu dinlemesini olanaklı kılar. Sohbet edilen kişinin adına armağan edilen bir şarkı, onu oldukça mutlu edecektir. Kim bilir belki de gönlüne giden yoldur dahi diyebiliriz.

Mynet Sohbet 18

Mynet sohbet 18 yaşından küçük kullanıcı kabul etmediğini genel kuralları içerisinde sürekli olarak belirtir. Ancak sisteme kayıt sırasında kullanıcıların kimlik bilgileri değil, nickleri, kullanmak istedikleri şifreleri ve E-Posta adresleri alınır. Bu da beraberinde 18 yaşından küçük kullanıcıların da siteye giriş yapmaları sonucunu getirir. Ancak bazı odalar vardır ki o odalara herkes, sıradan bir odaya girer gibi giremez. Bunun için bir admin ile iletişim kurmalı ve girmek istediği odayı ona belirtmelidir. Ardından admin, kullanıcının o kanala girme yeterliliği olduğunu anlarsa onu odaya yönlendirebilir. Bu şekilde 18yaşından küçük kullanıcıların korunması adına önlem alınmış olur.

Mynet Sohbet Evli

Mynet sohbet evli kişilerin de çok sık kullandığı platformlar arasında yer almaktadır. Bu kişiler özellikle sosyal medyayı kullanmak yerine Mynet Sohbet odaları ya da eski Mynet Sohbet kullanımını tercih ederler. Çünkü bu sitelerde eşleri ile ortak tanıdıkları yoktur. Eşleri ile karşılaşma olasılıkları da bulunmaz. Bu da beraberinde, eşleriyle konuşamadıklarını konuşma; paylaşamadıklarını paylaşma olanağını getirmektedir. Bu kişiler genellikle masa başı işte çalışıyorlarsa siteye iş yerlerinden giriş sağlarlar. Sohbet edilen bir kişinin evli olup olmadığını anlamanın bazı yolları vardır. Örneğin bu kişiler telefon numaralarını paylaşmazlar. Telefon numarası verenler ise genellikle yedek telefon kullanıyorlar ve evlerine giderken bu telefonları yanlarına almıyorlardır. Dolayısı ile onlara her aradığınızda ulaşamazsınız. Bir de evli olduğunu söyleyen kullanıcılar vardır. Ancak genellikle eşleri ile evlilik ilişkisi içerisinde olmadıklarını ya da boşanma aşamasında olduklarını söylerler. Ve eski mynet sohbet içerisinden kendilerine partner edinirler. Ancak bu şekilde başlayan ilişkiler genellikle hüsranla sonuçlanmaktadır. Çünkü söylenenler yalandan başka bir şey ifade etmez.

Mynet Sohbet Geveze

Mynet Sohbet Geveze içerisinde de bulunan ve kolaylıkla giriş yapılan bir kanaldır. Bu kanalda sohbet ederken, farklı bir kanalda da sohbet edebilme şansını elde edersiniz. Aynı zamanda sitenin birbirinden farklı radyolarından herhangi birini dinleme şansını elde etmiş olursunuz. Böyle bir durum söz konusu ise ve Mynet sohbet odaları içerisinden birine şarkı armağan etmeyi düşünüyorsanız ilk işiniz ona dinlediğiniz radyoyu açtırmak olmalı. Sonrasında yayındaki DJ'eistek göndererek,mesajınıza şarkıyı armağan etmek istediğiniz kişinin nickini de yazabilirsiniz.